Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče.

AK-autopoťahy

AK autopoťahy, ako jeden z prvých výrobcov poťahov do auta Vám už od roku 1993 ponúka široký sortiment autopoťahov šitých na mieru, vyrobených z poťahových látok. Našim zákazníkom dodávame autopoťahy vyrobené z mnohých variant materiálov v rôznych dekóroch a farbách pre všetky typy osobných, dodávkových ako aj nákladných automobilov. Ďalej ponúkame presné autokoberce na všetky modely áut.

Naše produkty

Autopoťahy pre osobné autá

Vyrábame presné autopoťahy z kvalitných poťahových látok. Použité materiály sú rovnaké aké používajú výrobcovia áut na primárne čalúnenie sedadiel. K dispozícii máte výber z množstva kvalitných vzorov, farieb alebo strihov, ktorý stále aktualizujeme.

Autopoťahy pre úžitkové autá

V našej ponuke nájdete celú radu produktov pre úžitkové automobily. Autopoťahy pre úžitkové vozidlá sú vždy šité podĺa presného strihu na danú značku a typ auta čím sa zabezpečí ich presnosť.
Poťahy je možné objednať ako kompletnú sadu alebo na jednotlivé rady sedadiel.

Autopoťahy pre kamióny

V našej ponuke nechýba výroba autopoťahov na mieru podľa presnéhu strihu pre nákladné vozy. K takýmto zákazkam vždy pristupujeme individuálne a preto v prípade záujmu o daný produkt nás neváhajte kontaktovať pre vypracovanie cenovej ponuky.

.

Autopoťahy pre stavebné a špecíalne stroje

Ponúkame Vám tak isto možnosť ušiť presné poťahy na Vaše stavebné, poľnohospodárske alebo špeciálne stroje. Neváhajte nás preto v prípade záujmu kontaktovať a my zodpoviem všetky vaše otázky a padne vypracujeme cenovú ponuku.

Autokoberce

Ku všetkým modelom osobných áut v našej ponuke autopoťahov Vám dokážeme pripraviť design a ušiť priamo na mieru vášho vozidla aj kopletnú sadu autokobercov.

Výšivky loga

Na vaše poťahy vám vyšijeme výšivku automobilky prípadne vami dodaný design vlastného loga.

Loading...
Loading...