Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče.

Časté otázky

Ak ešte stále váhate pri výbere vašich nových autopoťahov, tak sme pre vás pripravili odpovede na najčastejšie otázky našich zákazníkov a zopár užitočných rád.

Ako sa rozhodovať pri kúpe autopoťahov
Aké druhy autopoťahov poznáme?

UNIVERZÁLNE AUTOPOŤAHY

Univerzálne autopoťahy ako to už vyplýva z ich názvu sú vyrábane pre čo možno najvačší počet modelov áut a sedadiel. Väčšinou je k nim uvázdzaná informácia na aké značky a modely áut je možné tieto poťahy použiť. Kôli oveľa nižším nákladom na tvorbu strihu a použitých lacnejších menej kvalitných zväčša elastických a nestálych materiálov je ich cena nižšia.

 

AUTPOŤAHY ŠITÉ NA MIERU

AUTOTRIČKÁ

 

 

Aký je rozdiel mnedzi univerzálnymi autopoťahmi a autopoťahmi na mieru?

Rozdiely medzi univerzálnymi poťahmi a poťahmi šitými na mieru sú zásadné. Je to v prvom rade spracovaním účelom na ktorý su vyrábané, použitými materiálmi čomu zodpobvedá aj výsledná cena za univerzálne poťahy a poťahy šité na mieru.

Univerzálne autopoťahy

 

Kedy zviliť autopoťahy šité na mieru?

Autopoťahy na mieru je vhodné zvoliť ak

  • máte nové auto a chcete ochrániť povodné čalúnenie autosedačiek a ochrániť povodné autosedadlá pred vonkajšími vplivmi
  • vlastníte ojazdené vozidlo a chcete výrazne oživiť jeho interéer a dať mu menej opotrebený vzhľad
  • máte firemné vozidlá a chcete sa vyhnúť opotrebeniu interiéru
  • ste majiteľom taxislužby, vozového parku nákladných alebo osobných vozidiel či špecálnych strojov a chcete sa vyhnúť nadmernému opotrebeniu čalúnenia autosedadiel

 

Ako rozpoznáme kvalitné autopoťahy

- kvalitne vytvorený strih zaručí, že budú poťahy kopírovať línie Vašich sedadiel - najkvalitnejšie sú tie poťahy, ktoré je ťažké rozoznať od pôvodného čalúnenia vozidla

- bezpečnosť použitia autopoťahov na sedadlách s bočným airbagom zaručujú testy vykonané spoločnosťou TÜV SÜD Czech s.r.o.

- jediný spôsob, ako dosiahnuť bezpečné použitie autopoťahov na sedadlách s bočným airbagom je použitie identickej airbagovej technológie, akú používajú výrobcovia automobilov pri výrobe pôvodného čalúnenia

- kvalitné autopoťahy sú vyrobené z materiálov, ktoré sú určené pre použitie v automobilovom priemysle - kvalitu a trvácnosť materiálov dokazujú príslušné testy.

Z akých materiálov sú naše autopoťahy šité na mieru

Kvalitné poťahové látky

Vyrábame presné autopoťahy z kvalitných poťahových látok. Použité materiály sú rovnaké aké používajú výrobcovia áut na primárne čalúnenie sedadiel. K dispozícii máte výber z množstva kvalitných vzorov, farieb alebo strihov, ktorý stále aktualizujeme.

Odolné voči oderu

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam iaculis egestas laoreet.

 

Sú sekundárne autopoťahy na mieru bezpečné?

 

 

Loading...
Loading...