Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče.

Kvalita Ak-autopoťahov

AK - autopoťahy ako jeden z prvých výrobcov autopoťahov šitých na mieru Vám prináša niekoĺko garancií kvality, presnosti s odolnosti autopoťahov ktoré platia na všetky produktové rady.

Kvalitné poťahové látky

Použité materiály sú rovnaké aké používajú výrobcovia áut na primárne čalúnenie sedadiel a sú vyvinuté špecíalne pre automobilový priemysel. Oproti bežným poťahovým látkam musia odolávať teplotným výkyvom -20° až +70°, priamemu slnečnému svetlu a vysokému zaťaženiu.

Autopoťahy šité na mieru

AK autopoťahy sú vždy šité na mieru zvoleného typu vozidla a pre konkrétny typ sedadiel. Dôkladne vytvorený strih na základe vami zadaných parametrov zabezpečí ich milimetrovú presnosť. Kvalitné autopoťahy šité na mieru chránia pôvodné čalúnenie autosedačiek sú estetické a zladené s interiérom vozidla.

Testované s airbagom.

Nakoľko sú autopoťahy súčasťou interiéru vozidla majú tiež vpliv na bezpečnosť pretože sa vo väčšine prípadov montujú na sedadlá ktoré majú inštalovaný bočný airbag. Naše autopoťahy sú ušité tak že na mieste umiestnenia bočných airbagov sú prešité tak ako na povodnom čalúnení autosedadiel.

Odolné voči oderu a zaťaženiu

Kôli častému nastupovaniu a vystupovaniu z vozidla je kladený vysoký doraz na kvalitné poťahové látky, ktoré znesú vysoký stupeň zaťaženia a majú dlhú trvácnosť. Kvalitná laminácia-podlepenie molitanovou penou pre automobilový priemysel chráni materiál pred pokrčením, zabraňuje pohybu autopoťahov a zväčšuje pohodlie.

Stálofarebné

Okrem dobrej tepelnej odolnosti musia kvalitné poťahové materiály použité na výrobu našich poťahov odoláavať voči slnečnému žiareniu. Napriek pôsobeniu takýchto extrémnych vplivov a pravidelnému čisteniu si naše autopoťahy zachovávaju stálu farebnosť.

Antistatické materiály

Všetky materiály použité na výrobu našich autopoťahov na mieru majú úpravu ktorá zabraňuje vzniku statickej elektriny.

Loading...
Loading...