Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče.

Vrátenie tovaru

V súlade s ustanovením § 7 odst. 6 c 102/2014 Z.z. nie je možné odstúpiť od kúpnej zmluvy predmetom ktorej je predaj tovaru zhotoveného podľa osobitných požiadaviek spotrebiteľa, tovaru vyrobeného na mieru alebo tovaru určeného osobitne pre jedného spotrebiteľa. Toto ustanovenie sa týka najmä auto poťahov vyrobených na mieru pre špecifický typ vozidla, doplnenia auto poťahov o výšivku vlastného loga.


V prípade autopoťahov šitých na mieru podľa zvolených parametrov v nákupnom procese je možné tovar vrátiť len v prípade, že nami ušité a dodané poťahy nesedia na zvolený typ a model vozidla a zvoleného príslušenstva.


pri reklamácii poťahov musí kupujúci najprv urobiť fotodokumntáciu daného problému, kde poťahy nesedia alebo kde nastal problém s natiahnutím poťahov na sedadlá a fotky zaslať na email info@autopotahynamieru.sk. Následná komunikácia zo strany predávajúceho bude emailom alebo telefonicky.

Loading...
Loading...